BOTİLİNUM TOKSİNİ İLE KAŞ KALDIRMA

Kaş dizaynı belki bütün bayanların her gün ciddi vakit harcadığı bir problemdir. Kaşlar yüzün ifadesini, gözlerin çekiciliğini artırabilir ya da gölgeleyebilir. Kaşları çekici kılan kaş uçlarının hafif kalkık yay gibi görünen formudur. Kaşın başlangıç noktası ile bitiş noktası arasında 2 mm fark olmalıdır. Yani kaş uçları daha kalkık olmalıdır.

Alın ve göz etrafına uygulanan Botilinum Toksini ile Kaş uçlarının kalkık görünmesini sağlanabilir. Ayrıca kaş uç alt kısımlara uygulanan ek Botilinum Toksini  kaş kalkıklığının artması da sağlarnabilir. Ancak herkeste bu uygun olmayabilir.

Botilinum Toksini  kaş kaldırma sonuçları herkeste değişik derecede oluşur. Amaç doğal ve hafif bir kaş kalkıklığı sağlamaktır. Kasın Botilinum Toksini ile gevşetilmesi ile olan miktardan daha fazlasını istemek göz çevresinde normal olmayan görüntülere sebep verebilir. Abartısından kaçınmak gerekir.

Kaş kaldırma için Botilinum Toksini  dışında alternatif ya da kombine edilecek ek tedaviler vardır. Kaş uç yan kısmının tabanına uygulanan dolgu kaş kaldırmaya katkı sağlar. Kalıcı bir kaş kalkıklığı için endoskopik kaş kaldırma ameliyatı tercih edilebilir.

BOTTOLINUM TOKSİN UYGULAMALARI


Please publish modules in offcanvas position.